مقالات

بازگشت>>

جناب آقای پورصالح لطفا" بفرمائید با توجه باینکه شما سالیان طولانی است که ورق کارتن تولید می نمائید چطور شد که به فکر تولید کارتن افتادید ؟ همانطور که مستحضر هستید در اغلب کشورها کارخانجاتی که ورق کارتن تولید می کنند، جعبه و کارتن هم جزء تولیداتشان می باشد. در ایران هم این اتفاق در حال شکل گیری هست علاوه بر این به لحاظ مشکلات بازگشت پول از طرف خریداران ورق ، ما و سایر همکاران را بر آن داشته که با مصرف کننده واقعی در تماس و از حاشیه امن بیشتری در بازگشت پول برخوردار باشیم.

برای تولید کارتن چه نوع ماشین آلاتی نصب کرده اید ؟ دستگاهی که ما نصب کرده ایم، دستگاه فلکسو 4 رنگ شرکت TCY ساخت کشور تایوان همراه با دایکات روتاری، یعنی در مجموع خط کامل تولید کارتن خواهد بود و در کنار آن ماشین آلات تکمیلی را هم اضافه خواهیم نمود.

مزیت نسبی شما نسبت به دیگر همکاران چیست ؟ در خصوص مزیت ما، این را بایستی مشتری تشخیص دهد ولی سعی خواهیم نمود که از نظر کیفیت کار، سرعت در تحویل، قیمت مناسب و سایر مواردیکه مشتری را راضی نگهدارد را رعایت نماییم.

سیاست کاری شما در ارتباط با تولید ورق و کارتن به چه صورت می باشد یعنی چند درصد ورق و چند درصد کارتن تولید خواهد نمود؟ در ابتدا تا در بازار کارتن جا باز کنیم، سعی بر حفظ مشتریان خوب قبلی خواهیم داشت، ولی بتدریج بسوی این خواهیم رفت که بیشترین تولید ورق کارتن را خودمان تبدیل نمائیم.

اصولا چه نوع کارتنی را تولید خواهید نمود ( بطور مثال – لوازم خانگی – پیتزا و . . . ) ( سه لا – 5 لا – 7 لا ) ( صادراتی – داخلی ) دستگاهی که نصب کردیم قابلیت تولید، انواع کارتن از نظر کیفی و کمی در سطح بالایی را دارد، در ابتدا سعی داریم در تولید کارتن تنوع ایجاد کنیم که در فصلهای مختلف مشتری خودمان را داشته باشیم تا در نهایت با شناخت بازار و شناسایی مشتریان پر مصرف روی چند مورد خاص تمرکز نمائیم.

برای تولید کارتن در آینده چه استراتژی دارید ؟ متاسفانه بازار کارتن از تلاطم بسیاری برخوردار است و تابعی از فعالیت سایر بخشهای تولیدات صنعتی، کشاورزی صادرات و غیره می باشد ولی کاری را که ما دنبال خواهیم کرد مسلما جلب رضایت مشتری از نظر کیفی و مقرون بصرفه بودن برای مصرف کننده خواهد بود و این نیاز به زمان و نظر مشتری در آینده خواهد داشت امیدواریم شرایط بگونه ای باشد که بتوانیم ضمن فعالیت شرکت سهم کوچکی در تامین کارتن، اشتغال زایی و خدمت به این صنعت را داشته باشیم.